Produktų sąrašas pagal prekės ženklą LAZER

Aktyvus filtrai

Nuoroda: lazer magma

Lazer Magma+

"Magma" šalmas yra lyg grįžimas į agresyviai atrodžiusius Lazer šalmus iš praeities. Jis derina tiek gerą išvaizdą, tiek aukštą efektyvumą būnant patogiu šalmu.

Kaina 95,00 €
Daugiau
Išparduota

Nuoroda: 150703

Šalmas Lazer Tonic Kineticore

Atnaujintas populiarus Lazer "Tonic" šalmas yra dar lengvesnis, patogesnis ir saugesnis. Nauja "KinetiCore" sistema leidžia pasiekti aukštesnį saugumo lygi, prilyginamą "MIPS" sistemai. Geresnė apsauga tiek tiesioginio smūgio metu tiek šalmui sukantis

Kaina 65,00 €
Daugiau
Sandėlyje

Šalmas Lazer CityZen

Naujas Lazer "CityZen" šalmas yra kompaktiškas, užtikrinantis komfortą, saugumą ir stilių. Nauja "KinetiCore" sistema leidžia pasiekti aukštesnį saugumo lygi, prilyginamą "MIPS" sistemai. Geresnė apsauga tiek tiesioginio smūgio metu tiek šalmui sukantis. Taip pat platus neutralių spalvų pasirinkimas.

Kaina 59,00 €
Daugiau
Sandėlyje

Nuoroda: 150601

Šalmas Lazer One+

Lazer "One+" šalmas, kurio dizainą įkvėpė riedlentės. Klasikinis stilius kartu su šiuolaikinėmis gamybos technologijomis sukuria lengvą, bet patvarų šalmą. Jis turi vėdinimo kanalus EPS, kas užtikrina pakankamą vėdinimą, o kieto karkaso konstrukcija tam, kad šalmas galėtų atlaikyti smūgius. Integruota TS + sistema užtikrina, kad kiekvieną kartą jūs...

Kaina 55,00 €
Daugiau
Sandėlyje

Šalmas Lazer Cameleon

Lazer "Cameleon" kompaktiškas, užtikrinantis komfortą, saugumą ir stilių. Minimalus snapelis gerai saugo nuo saulės spindulių ir mažų šakų. Tinka tiek mieste tiek miške

Kaina 65,00 €
Daugiau
Sandėlyje

Nuoroda: 150650

Šalmas Lazer Coyote

Bekelės apsauga su šiuolaikine estetika. „Coyote“ yra optimizuotas „MTB“ šalmas, skirtas visos dienos nuotykiams ir super greitiems nusileidimams.

Kaina 82,00 €
Daugiau
Sandėlyje

Šalmas Lazer Coyote MIPS

MIPS technologija sumažina sukimosi judesio jėgą, nukreipdama energiją nuo galvos per mažos trinties sluoksnį, optimizuodama apsaugą nuo kampinio smūgio - dažniausiai pasitaikančios smegenų traumos priežasties.

Kaina 109,00 €
Daugiau
Sandėlyje

Šalmas Lazer Strada

Greitas, lengvas, saugus – „Strada KinetiCore“ yra universalus šalmas, siūlantis apsaugą visų lygių dviratininkams. Su padidintu komfortu, naudojant specialiai pritaikytą ScrollSys sistemą ir pažangų ventiliacijos valdymą, kad galėtumėte mėgautis važiavimu.

Kaina 69,30 € Reguliari kaina 99,00 €
Daugiau
Sandėlyje

Šalmas Lazer Tonic

Lazer "Tonic" šalmas siūlo apsaugą, stilių ir komfortą dviratininkams, kurie pradeda įsijausti į dviračių judėjimą. Neiššaukiantis šalmo dizainas užtikrina, kad jis pritaps visur, kur jūs suo juo važiuosite.

Kaina 41,30 € Reguliari kaina 59,00 €
Daugiau
Prekė su papildomais pasirinkimais

Nuoroda: 150608

Šalmas Lazer Roller

Lazer "Roller" šalmas siūlo apsaugą, stilių ir komfortą dviratininkams, kurie pradeda įsijausti į dviračių judėjimą. Neiššaukiantis šalmo dizainas užtikrina, kad jis pritaps visur, kur jūs suo juo važiuosite.

Kaina 62,00 €
Daugiau
Sandėlyje

Sekite mus Facebook'e