Naudojant Visa/Mastercard per Paypal

  • Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes mokėjimo kortele.
  • Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite už užsakymą iškart!

SVARBU! Atsiskaitymai kortele vykdomi tik jei Jūsų kortelę išdavęs bankas dalyvauja saugių atsiskaitymų internetu programose (MasterCard SecureCode arba Verified by Visa). Suvedus kortelės duomenis Jūs galite būti nukreiptas į Jūsų kortelę išdavusio banko puslapį saugos kodo suvedimui, kuris reikalingas Jūsų tapatybės patvirtinimui. Jei mokėjimas nebus patvirtintas, prašome kreiptis į Jūsų kortelę išdavusį banką arba pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

Elektroninė bankininkystė

Atsiskaityti internetinėje parduotuvėje PonasDviratis.lt galima naudojantis elektronine bankininkyste arba per Paysera* mokėjimų sistemą.

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje PonasDviratis.lt už prekes galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

*Dėl sistemų atnaujinimo darbų kai kurie klientai negali prisijungti prie „Citadele“ interneto banko ir mobiliosios programėlės. Daugiau informacijos čia.

*Informuojame, kad mokėjimas už Jūsų pasirinktas prekes ir paslaugas PonasDviratis.lt svetainėje bus atliktas į „Paysera LT“ UAB sąskaitą, o „Paysera LT“ UAB iš karto įskaitys Jūsų lėšų pervedimą galutiniam gavėjui – „PonasDviratis“ MB.

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite "Elektroninė banikinikystė "ir savo banką.
  2. PonasDviratis.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į PonasDviratis.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę PonasDviratis.lt neperduodami.


Kaip atsiskaityti per Paysera sąskaitą?

1. Pasirinkite atsiskaitymą per Paysera sąskaitą ir jums automatiškai bus suformuotas mokėjimas.
2. Mokėjimą patvirtinti ir atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais: prisijungus prie Paysera sąskaitos arba su Paysera programėle skenuojant QR kodą.
3. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o jūs vėl sugrįšite į PonasDviratis.lt parduotuvę. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.

Bankiniu pavedimu

  • Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą.
  • Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti PonasDviratis.lt užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: Ponas Dviratis, MB
A/S: LT02 7044 0600 0787 6850
Bankas: AB bankas „SEB“
Įmonės kodas: 302993404
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.

Sekite mus Facebook'e