BROOKS

BROOKS

BROOKS ENGLAND aukščiausios kokybės rankų darbo balneliai

Yra 27 prekių.

Patikslinti

 • Plentas

  BROOKS ROAD balneliai skirti plento dviratininkams.

  Balneliukai specialiai suprojektuoti plentui, jie yra aiškiai siauresni, siekiant sumažinti svorį ir leisti sklandžiau ir greičiau važiuoti.

 • MTB

  BROOKS MTB balneliai skirti kalnų dviratininkams.

  Kalnų dviračių balneliai yra skirti pagerinti ilgą kalnų dviračių važiavimo patirtį, užtikrinant patvarų, gerai subalansuotą ir palaikanti balną, patobulintą elegantiškais ir stilingais sprendimais, kurie padidina našumą ir ištvermę.

 • Turizmas ir kelionės

  BROOKS TOURING & TREKKING balneliai skirti ilgoms kelionėms.

  Važiuojant per miestus, miestelius ir kaimus, turistiniams ir treko dviratininkams reikalingas patogus balnelis, kad jie turėtų palaikymą ilgų dviračių nuotykių metu, nesvarbu, ar jie yra pasikrovę ar be bagažo. BROOKS turistų ir treko balnelių asortimentas buvo sukurtas palaikyti įvairias sėdimųjų vietų vietas, o platesnė sėdynė - papildomam patogumui.

 • Miestas

  BROOKS CITY, tai miesto dviratininkams skirti balneliai.

  Miesto ir tvirtųjų balnelių asortimentas buvo sukurtas taip, kad dviratininkui būtų užtikrintas palaikomasis patogus balnelis, kuris paprastai priima daugiau vertikalaus ploto, kad būtų galima stebėti aplinką ir pailsėti. Šioje padėtyje balnelio galas palaiko didesnę kūno svorio dalį, todėl balneliuose yra spyruoklės, užtikrinančios tolesnį komfortą ir mažina nuovargį.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 27 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 27 dalykų